Marta mēnesī Ceriņu bibliotēkā notika virkne pasākumu visām bibliotēkas lietotāju grupām.

Bibliotēkā notika bērnu nodaļas lietotājas Anastasijas Vasiļjevas zīmējumu izstādes „Sieviešu dienas noskaņas” atklāšana, bet abonementa lietotāji piedalījās mūsu ilggadējās lasītājas Ludmilas Belikovas krustdūrienu izšuvumu prezentācijā.

 

Bērnu nodaļas lietotājiem tika organizēti lasītveicināšanas pasākumi un radošās darbnīcas. Bērnu žūrijas dalībnieces Alise Paegle un Anita Golovača piedalījās “Lielajos lasīšanas svētkos” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Pasākumā “Spēlēsim leļļu teātri!” bērni un viņu vecāki noskatījās leļļu teātra uzvedumu pēc latviešu tautas pasaku motīviem. Radošās darbnīcas “Raibas olas raibiem svētkiem!” apmeklētāji izkrāsoja krāsojamās lapas ar Lieldienu tematiku un izveidoja svinīgu bibliotēkas telpu noformējumu. Sākumskolas skolēni apmeklēja bibliotekāro stundu “Bibliotēkā dzīvo grāmatas”, kuras laikā bērni tika iepazīstināti ar daudzveidīgo grāmatu krājumu.

 

Digitālās nedēļas ietvaros Ceriņu bibliotēka piedāvāja saviem lietotājiem individuālās konsultācijas e-pakalpojumu izmantošanā. Bibliotēkas apmeklētāji papildināja savas teorētiskās un praktiskās zināšanas e-pakalpojuma “Mana bibliotēka” lietošanā, saņēma konsultācijas par gada ienākumu deklarāciju aizpildīšanu, kā arī tika informēti par Latvijas Republikas E-veselības sistēmas iespējām.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas bibliotekāre


Jeļena Panteļejeva


tālr.: 65430660


e-pasts: jelena.pantelejeva@lcb.lv