Februārī Ceriņu bibliotēkas abonementa lietotāji ar prieku piedalījās ceļojumu stāstu vakarā “Mans sapņu ceļojums - Šveice”, kuru vadīja Ceriņu bibliotēkas lietotāja un azartiska ceļotāja Olga Bančenkova.

Ar prezentācijas un krāšņo fotogrāfiju palīdzību pasākuma dalībnieki devās virtuālajā ceļojumā uz Šveici. Olga Bančenkova pastāstīja par senatnīgo Berni, eleganto Ženēvu, par Lucernas un Cīrihes arhitektūru un Šveices Alpu pārsteidzošām ainavām. Bibliotēkā tika organizēta arī bibliotekārā stunda pieaugušajiem “Lasīsim jaunumus ar prieku!”, kuras laikā abonementa lietotāji iepazinās ar jaunākajiem izdevumiem un izvēlējās sev interesējošo literatūru.

 

Bērnu nama-patversmes “Priedīte” bērni apmeklēja bibliotekāro stundu “Meža bibliotēkas taciņas”, Daugavpils 11. pamatskolas 6. klases bērniem tika piedāvāta bibliotekārā stunda “Bibliotēkā dzīvo grāmatas”. Bibliotekāro stundu dalībnieki ne tikai iepazinās ar bibliotēkas krājuma daudzveidību, bet arī padziļināti pētīja latviešu tautas pasakas par dzīvniekiem, noskaidroja, ko mēs varam uzzināt un iemācīties no pasākām, kā arī piedalījās pasakas “Vecītis un vecīte” inscenējumā.

 

Februārī bibliotēkas komanda – Jeļena Panteļejeva, Aigars Aņiskovičš, Kirils Zavjalovs, Katrīna Persina – piedalījās Daugavpils 11. pamatskolas rīkotājā pasākumā “Paliec pie manis, laime!”. Ārijas Elksnes 90 gadu jubilejai veltītājā konkursā tika saņemts diploms par uzvaru nominācijā “Labākie dzejnieki” un Izglītības pārvaldes apliecinājums par J. Panteļejevas darba pieredzes popularizēšanu.

 

Drošāka interneta dienas ietvaros bibliotēkā notika viktorīna bērnu nodaļas lietotājiem. Mācījāmies apzināt galvenos riskus un apdraudējumus virtuālajā vidē un iepazinām 10 padomus bērnu drošībai internetā. Valentīndienā bibliotēkā darbojās radošā darbnīca bērnu nodaļas lietotājiem – lasījām sirsnīgus dzejoļus, iepazinām Valentīndienas vēsturi un taisījām pārsteiguma dāvanas.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas vadītāja


Tatjana Zahare


tālr.: 65430660


e-pasts: tatjana.zahare@lcb.lv