Sākot jaunu gadu, Ceriņu bibliotēkā norisinājās Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2017 noslēguma pasākums “Dalīsimies lasītpriekā!”.

Pasākuma dalībnieki uzstājās ar dzejoļiem, dziesmām un priekšnesumiem pēc grāmatu motīviem. Daugavpils 11. pamatskolas teātra pulciņš “Sprīdīši” iepriecināja žūrijas ekspertus ar leļļu teātra uzvedumu, teatralizēto priekšnesumu jauniešiem un jautrām dejām. Pasākuma izskaņā žūrijas dalībnieki saņēma pārsteiguma balviņas, kā arī tika pasniegti pateicības raksti Ceriņu bibliotēkas lasošākajām ģimenēm – Jaskeviču ģimenei, Pastuhovu un Leontjevu ģimenēm. Šogad lasītveicināšanas programmā iesaistījās 30 bērni, 4 jaunieši un 11 vecāki.

 

Janvārī bērnu nodaļas lietotājas piedalījās lasīšanas stundā "Latviešu tautas teiku vācele". Meitenes iepazina nostāstus par mūsu zemi un interesanti pavadīja brīvo laiku jautrās spēlēs. Mazajiem lasītājiem tika piedāvāta literatūras izstāde „Mūsu senču gudrība” /Latviešu tautas teikas/ un nozaru literatūras izstāde „Aizraujošs ceļojums Latvijas vēsturē”.

 

Turpinot sadarbību ar Daugavpils autisma centru "Mūsu pasaule", 12. janvārī bibliotekāre Jeļena Panteļejeva kopā ar centra vadītāju Olgu Trifimoviču organizēja un novadīja Jaungada pasākumu bērniem un viņu vecākiem.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas bibliotekāre


Jeļena Panteļejeva


tālr.: 65430660


e-pasts: jelena.pantelejeva@lcb.lv