Dzejas dienu ietvaros Ceriņu bibliotēkā notika muzikāli–poētiska tikšanās ar Daugavpils dzejnieci Mariju Gerbrederi.

Jaunā, talantīgā dzejniece iepazīstināja ar saviem filozofisku domu piesātinātiem dzejoļiem, kas neatstāja vienaldzīgu nevienu klausītāju, un ģitāras skaņas piepildīja atmosfēru, piešķirot īpašas nokrāsas šim dzejas dienu pasākumam. Pasākuma dalībnieki uzdeva jautājumus par daiļradi, talantiem, kā arī tika dziedāts līdzi. Te nebija tikai dzeja un dziesma, tie bija kopā izbaudīti mirkļi, emocijas, atpūtināta dvēsele no ikdienas rūpēm un steigas.

 

Mazie bibliotēkas lietotāji tika uzaicināti uz Dzejas dienu pasākumu “Latvija skaisti putnu balsīs atvijas /U. Auseklis/. Daugavpils 23. pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi noklausījās latviešu autoru dzejoļus par mūsu dabas bagātībām un putniem, minēja mīklas un pētīja runājošās grāmatas.

 

Abonementa lietotājiem tika novadīta bibliotekārā stunda “Lasīsim jaunumus ar prieku!”. Lasītāji bija laipni gaidīti bibliotēkā, lai ielūkotos, kādas jaunās grāmatas ir grāmatplauktos, un intereses gadījumā izvēlētos lasīšanai literāros jaunieguvumus.

 

Mēneša beigās uz bibliotekāro stundu “Jāj pa ceļu pasaciņa /Aspazija/ tika uzaicināti Daugavpils pilsētas Autisma centra “Mūsu pasaule” ģimenes. Pateicoties centra vadītājas Olgas Trofimovičas, aktīvās māmiņas Ludmilas Safinas un bibliotekāres Jeļenas Panteļejevas līdzdalībai, tika organizēti attīstošas un radošas aktivitātes par pasaku grāmatām un to varoņiem. Bibliotēka izsaka pateicību vecākiem par pozitīvu enerģiju, dzīvesprieku un sadarbību.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas bibliotekāre


Jeļena Panteļejeva


tālr.: 65430660


e-pasts: jelena.pantelejeva@lcb.lv