Divu mēnešu laikā lasītveicināšanas programmas „Skaistā vasara bibliotēkā!” pasākumus Ceriņu bibliotēkā apmeklēja 59 dalībnieki (kopējais apmeklējumu skaits – 160). Programmā iesaistījās arī 11 bērni no Sociālās mājas vasaras nometnes (kopējais apmeklējumu skaits – 22).

Lasītveicināšan s programmas ietvaros Ceriņu bibliotēkā tika organizēta Latvijas dzejnieku grāmatu prezentācija “Dzejoļi par putniem”, kuras laikā bērni lasīja dzejoļus, meklēja atskaņas un klausījās putnu dziesmas.  

 

Poētiskā darbnīcā “Iepazīsti profesijas” pētījām, kā “skan” un “smaržo” profesijas un mēģinājām iejusties dizaineru lomā, veidojot apģērbu kolekciju no papīra.

 

Vai jūs zināt, kas ir draudzība? Atbildes uz šo jautājumu lasītveicināsanas programmas dalībnieki meklēja Draudzības stundā. Kopā ar bibliotekāri bērni veidoja draudzības māju, lasīja stāstus par draugu piedzīvojumiem, iepazinās ar sakāmvārdiem par draudzību un inscenēja latviešu tautas pasaku “Vecīša cimdiņš”.

 

Jūlijā pēdējā nodarbība tika veltīta mīklu minēšanai. Mīklu maratonā bērni minēja mīklas par sēnēm, dabas parādībām un grāmatu varoņiem. Lasītveicināšanas programmas dalībnieki piedalījās aptaujā “Kas Tev patīk bibliotēkā?” un mākslas darbnīcā “Vasara mežā”.

 

Seko mūsu aktivitātēm Ceriņu bibliotēkas Facebook profilā https://www.facebook.com/lcb.cerini/!

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas vadītāja


Tatjana Zahare


tālr.: 65430660


e-pasts: tatjana.zahare@lcb.lv