4. februārī Ceriņu bibliotēkas bērnu nodaļas lietotāji piedalījās tematiskā pasākumā “Esi drošs e-vidē”. Bērni tika iepazīstināti ar Latvijas Drošāka interneta centra mājaslapu drossinternets.lv, uzzināja interesantus faktus par interneta izmantošanas paradumiem un diskutēja par droša interneta profila veidošanas aspektiem.

Projektu nedēļas ietvaros Daugavpils 11. pamatskolas 5. un 6. klašu skolēni tika uzaicināti uz bibliotekāro stundu “Bibliotēkā dzīvo grāmatas”. Skolēni iepazinās ar bērnu nodaļas krājuma daudzveidību un to izvietojumu bibliotēkā, noskatījās prezentāciju “Pilnveido savas saskarsmes prasmes!” ar austrāliešu psihologa Endrju Metjūza ieteikumiem un sacentās mēmajā šovā “Bibliotēkas noteikumi ķermeņa valodā”.

 

No 4. līdz 11. februārim Ceriņu bibliotēkā tika organizēta lasīšanas akcija “Izlasi grāmatu un saņem balvu!”, kurā piedalījās 10 bērnu nodaļas lasītāji. 14. februārī, pateicoties bibliotekārei Jeļenai Panteļejevai un maziem radošas darbnīcas dalībniekiem, bibliotēkā tapa Valentīndienas brīnumkoks.

 

Bērnu nama-patversmes “Priedīte” mazuļi un Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas 3. klases skolēni apmeklēja kopā lasīšanas stundu “Vinnijs Pūks pulcina draugus”, kas tika veltīta angļu rakstnieka Alana Aleksandra Milna daiļradei.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas vadītāja


Tatjana Zahare


tālr.: 65430660


e-pasts: tatjana.zahare@lcb.lv