Decembris ir laiks sakārtot savas domas, izvērtēt gada notikumus un baudīt skaistus ziemas mirkļus. Aizdedzot pirmo Adventa sveci, bibliotekāri domā par to, kā izrotāt bibliotēkas telpas, sagatavot jaukus pārsteigumus un sirsnīgus apsveikumus saviem lasītājiem. Šajā laikā bibliotēkā norisinās Adventes laika lasījumi bērniem un pieaugušajiem.

Šogad Ceriņu bibliotēkas lasīšanas pasākumu “Dvēseles siltums” apmeklēja bērnu nama-patversmes "Priedīte" mazuļi, Daugavpils 26. pirmsskolas izglītības iestādes bērni, bērnu nodaļas lietotāji kopā ar vecākiem un vecvecākiem, abonementa lasītāji un Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem klienti.

 

Mājīgi omulīgā atmosfērā bērni lasīja Ziemassvētku dzejoļus, noklausījās pasaku par labestību un draudzību, noskatījās multiplikācijas filmiņas “Kaleidoskops” un “Lily & the Snowman”. Radošās darbnīcās pasākuma dalībnieki veidoja kaleidoskopa rakstus no Ziemassvētku attēliem un izgatavoja Sniegbaltītes figūriņu. Pieaugušo abonementa lietotājas lasīja dzīves gudrību miniatūras, noskatījās prezentāciju par dzīves burvīgumu un skaistumu, iepazinās ar piparkūku vēsturi un Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām.

 

Ceriņu bibliotēkas kolektīvs sirsnīgi sveic Ziemassvētkos un Jaunajā gadā lasītājus, kolēģus, sadarbības partnerus un draugus! Novēlam veiksmi, panākumus un radošu enerģiju Jaunajā 2017. gadā!

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas vadītāja


Tatjana Zahare


tālr.: 65430660


e-pasts: tatjana.zahare@lcb.lv