2016. gada 23. janvārī Ceriņu bibliotēkā norisinājās Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2015 noslēguma pasākums „Es lasu, un man patīk!”. 2015. gadā lasīšanas maratonā iesaistījās 31 bērns, 7 jaunieši un 5 vecāki (kopā 43 bibliotēkas lasītāji).

Pasākuma vadītāja ar brīnumnūjiņas palīdzību uzbūra brīnumu - jaukus viesus, kas iesaistīja pasākuma dalībniekus radošās aktivitātēs. Pūces kundze iemācīja bērnus lasīt pupiņas ar veļas knaģiem, mazā Alise parādīja piparkūku deju, bet čaklie rūķīši atrada pasākuma afišu! Grāmatu feja sagatavoja dalībniekiem pārsteigumu maisu, un bērni ar lielu interesi minēja dzīvniekus un Bērnu žūrijas grāmatu varoņus.

 

Ceriņu bibliotēkas draugi – Daugavpils 11.pamatskolas teātra pulciņš “Sprīdīši” – sagatavoja īsto dāvanu. Jaunie aktieri parādīja aizkustinošo izrādi “Vilks, kurš izvēlas no grāmatas”. Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki kopā sacerēja pasaku, draudzīgi nodziedāja repa dziesmu ar Ulda Ausekļa dzejoļa “bante un tante” vārdiem un ar prieku saņēma saldās balvas.

 

Ceriņu bibliotēka izsaka sirsnīgu pateicību Daugavpils 11.pamatskolas teātra pulciņa “Sprīdīši” vadītājai Inārai Jaskevičai un sākumskolas skolotājai Valērijai Anoškovai.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas bibliotekāre
Jeļena Panteļejeva
tālr.: 65430660
e-pasts: jelena.pantelejeva@lcb.lv