Šovasar LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas lasītveicināšanas programmā „Skaistā vasara bibliotēkā!” piedalījās 40 bērnu nodaļas lietotāji (apmeklējums – 167). Tika novadīti arī 7 pasākumi Sociālās mājas bērniem un jauniešiem no Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem (apmeklējums – 73).

6. augustā notika dzejas stunda “Vasarā ir prieku daudz, Dari, ko sirds vēlas...”. Pasākuma dalībnieki lasīja jautrus dzejoļus par augļiem, minēja ogu nosaukumus un noskaidroja, kuras zāles aug pie bibliotēkas. Bibliotēkas pagalmā bērni izveidoja radošās lapu un ziedu kompozīcijas.

 

13. augustā bērni piedalījās saulainajā viktorīnā “Izbaudīsim vasaras veltes!” un minēja mīklas par sauli, bitēm, medu un āboliem. Pasākuma dalībnieki noskatījās video sižetu par ieražu svētkiem, nogaršoja dabiskus gardumus – medu un ābolus, kā arī ņēma dalību mākslas darbnīcā “Vasaras našķi”.

 

20. augustā norisinājās noslēguma svētki “Smaidu pilna Skaistā vasara!”. Pasākumu apmeklēja lasītveicināšanas programmas dalībnieki un Sociālās mājas bērni. Bērni noskatījās prezentāciju par Skaistās vasaras pasākumiem, piedalījās āķīgu uzdevumu turnīrā “Neparasti gaisa baloni” un ziepju burbuļu sacensībās. Aktīvākie programmas dalībnieki saņēma balvas un saldumus.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas bibliotekāre


Jeļena Panteļejeva


tālr.: 65430660


e-pasts: jelena.pantelejeva@lcb.lv