Divu mēnešu laikā programmas pasākumus apmeklēja 39 dalībnieki (kopējais apmeklējumu skaits – 126), 27 bērni no Sociālās mājas un 37 jaunieši no Dienas aprūpes centra.

2. jūlijā bērni tika aicināti uz animācijas filmas “Lidmašīnas: Dzēš un glābj” dienu. Pasākuma dalībnieki iepazinās ar multenes varoņiem, noskatījās dažus filmas fragmentus, kā arī izpētīja lidmašīnas uzbūvi. Jautri un aizraujoši pagāja papīra lidmašīnu sacensības. 3. jūlijā animācijas filmas diena tika novadīta jauniešiem no Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem.

 

9. jūlijā norisinājās puzļu salikšanas sacensības un radoša darbnīca “Mīļāko multfilmu varoņu laiks”. Bērni aizrautīgi un draudzīgi sacentās puzļu salikšanā. Darbnīcā pasākuma dalībnieki izgrieza attēlus ar multfilmu varoņiem un izveidoja jauku logu bildi.

 

16. jūlijā tika novadīta dzīvnieku diena “Iepazīsimies - mīļa un runīga jūrascūciņa”. Bērni uzzināja svarīgu un interesantu informāciju par jūrascūciņām un kāmīšiem. Dzīvnieku dienā piedalījās arī jaukie dzīvnieciņi – jūrascūciņa Tobiass un kāmītis Mokka. Pasākuma izskaņā bērni veidoja savus mājas mīluļus no plastilīna.

 

23. un 24. jūlijā lasītveicināšanas programmas dalībnieki apmeklēja literāro stundu “Cirks – neticamu brīnumu vieta”. Pasākuma dalībnieki iepazinās ar Dzidras Rinkules-Zemzares grāmatu “Cik maksā prieks?” un Viktora Dragunska stāstu Девочка на шаре, noskatījās multiplikācijas filmu “Bonifācija brīvdienas” par labsirdīgo cirka lauvu un uztaisīja klaunus no aplikācijas papīra.

 

30. jūlijā bibliotēkā notika prāta mīklu turnīrs “Jūras dzelmes noslēpumi” bērnu nodaļas apmeklētājiem un Sociālās mājas bērniem. Bērnu uzmanībai tika piedāvātas enciklopēdijas par okeānu un jūru iemītniekiem, prezentācija par okeāna noslēpumiem, dokumentālā filma “Jūras dzelmē” un mākslas darbnīca “Zivju valstība”. Pasākuma laikā bērni minēja mīklas par jūras dzīvniekiem – rekordistiem.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas vadītāja


Tatjana Zahare


tālr.: 65430660


e-pasts: tatjana.zahare@lcb.lv