Tradicionāli februāra mēnesī Daugavpils pilsētas skolās norisinās projektu nedēļa, kuras laikā Ceriņu bibliotēka aicināja Daugavpils 11. pamatskolas skolēnus apmeklēt daudzveidīgus pasākumus. Daugavpils 11.pamatskola jau daudzus gadus ir Ceriņu bibliotēkas sadraudzības un sadarbības partneris.

10. februārī Vispasaules Drošākā interneta dienas ietvaros notika bibliotekārā stunda “Kopā par drošību sociālajos tīklos!” 9.a klases skolēniem. LCB Automatizācijas nodaļas darbinieki Tatjana Tukāne un Agris Gruntmanis informēja pasākuma dalībniekus par interneta portālu izmantošanas noteikumiem.

11. februārī 6.a klases skolēni piedalījās bibliotekārajā stundā “Ar smaidu par dzīvniekiem!”, kuras laikā skolēni iepazinās ar Ingmāra Līdakas grāmatu “Zoodārzs manā pagalmā” un paplašināja savas zināšanas erudītu spēlē „Dzīvnieku pētnieki”.

12. februārī 3.a klases bērni apmeklēja literāro stundu “Ziedu pasaku virpulī”, kas veltīta Annas Sakses daiļradei. Kad pasaka bija izstāstīta, bērni nokļuva karalienes Ziemas radošajā darbnīcā un zīmēja oriģinālas leduspuķes uz bibliotēkas rūtīm.

14. februārī – Valentīndienā – pieņemts dāvināt apsveikuma kartiņas ar mīlestības simboliku. Nedēļas laikā apmeklētāji taisīja sirsniņas ar novēlējumiem un pateicības vārdiem bibliotēkai. Ar sirsniņām tika noformēts stends “Es ♥ Ceriņu bibliotēku”.

Ziņu sagatavoja:

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas bibliotekāre
Jeļena Panteļejeva
Tālr.: 65430660
e-pasts: jelena.pantelejeva@lcb.lv