Sākot ar 9. novembri, Latgales Centrālā bibliotēka un filiāles piedāvā plašu pasākumu programmu dažāda vecuma lasītājiem ikgadējās Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļas ietvaros.

Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa Daugavpils publiskajās bibliotēkāsJau deviņpadsmit gadus Ziemeļvalstīs novembra vidū notiek Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa. Tas ir laiks, kad sabiedrība iepazīst Ziemeļvalstu literatūru, kultūru un tradīcijas. Skolās un publiskajās bibliotēkās sveču gaismā notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, radošas darbnīcas un citi atraktīvi pasākumi. Baltijas valstis projektam pievienojās gadu pēc tā sākuma, tādējādi šogad Latvijā Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa notiks astoņpadsmito reizi.

2015. gada Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas tēma ir – “Draudzība Ziemeļvalstīs”. Daugavpils publisko bibliotēku lietotājiem tiek piedāvāta daudzveidīga pasākumu programma. Aicinām doties aizraujošā ceļojumā ar Pepiju Garzeķi, iepazīt Ziemeļvalstis kopā ar leduslācēnu Illi, klausīties Gunillas Bergstremas grāmatas par Alfonu Obergu fragmentus, sadraudzēties ar Rūses Lāgerkrancas grāmatu varoni – mazo meitenīti Dunni, uzzināt par Ziemeļvalstu autoru jaunākajiem darbiem un atrast interesantu lasāmvielu līdzņemšanai.

Aicinām skolotājus savlaicīgi pieteikt skolēnus piedāvātajiem pasākumiem, zvanot pa programmā norādīto kontakttālruni. Gaidām jūs Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļas pasākumos mūsu bibliotēkās!