Ieskandinot Daugavpils 740. gadadienu, par tradīciju kļuvušās radošās tikšanās ar mūsu novadniekiem Latgales Centrālajā bibliotēkā aizritēs pilsētas jubilejas zīmē.

Radošā tikšanās ar Jeļenu Vitkeviču Latgales Centrālajā bibliotēkā2015. gada 7. martā plkst. 15.00 Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas lasītavā cikla “Literārā sestdiena” ietvaros notiks tikšanās ar Daugavpils mūziķi Jeļenu Vitkeviču “Manas dvēseles mūzika”. Literārais cikls tiek rīkots sadarbībā ar sabiedrisko organizāciju “Latgales novadpētnieki”.

Jeļena Vitkeviča ir mūziķe, kas uzstājas autordziesmas žanrā, raksta dziesmas gan ar saviem, gan arī ar citu dzejnieku vārdiem. Vairākkārt ir piedalījusies mūsu pilsētas un novada Dzejas dienu pasākumos, bardu saietos un dažādos mūzikas un dzejas festivālos ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Baltkrievijā un Krievijā.

Pasākumā skanēs Jeļenas Vitkevičas dziesmas ar Daugavpils dzejnieku vārdiem. Starp mūziķi iedvesmojušās dzejas autoriem minami T. Ruskule, J. Golubevs, A. Jonāne, S. Volodjko, A. Drugovejko u.c.

Ziņu sagatavoja:

LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Tatjana Hodokova
tālr.: 65476344
e-pasts: tatjana.hodokova@lcb.lv

Tagi: Latvijas Nacionālā bibliotēka, Literārā sestdiena