2015. gada 4. martā plkst. 17.00 Latgales Centrālā bibliotēka aicina rokmūzikas cienītājus un citus interesentus uz radošo tikšanos ar Daugavpils mūziķi, rokgrupas “Dabasu Durovys” solistu Arni Slobožaņinu.

Tikšanās ar mūziķi Arni Slobožaņinu Latgales Centrālajā bibliotēkāPasākuma apmeklētājiem būs unikāla iespēja tikties ar interesantu un radošu skatuves mākslinieku – grupas “Dabasu Durovys” solistu Arni Slobožaņinu. Vakara laikā grupas līderis stāstīs par saviem sasniegumiem mūzikā, par savu radošo darbību un nākotnes plāniem. Visiem interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus un pasākuma noslēgumā saņemt mūziķa autogrāfu.

Grupa “Dabasu Durovys” ir dibināta Daugavpilī 2006. gadā. Izpilda mūziku pamatā latgaliešu, kā arī latviešu un angļu valodā, aktīvi piedalās dažādos konkursos un mūzikas festivālos, ir vairākkārt nominēta Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai un veiksmīgi startējusi Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujā “Muzikālā Banka”. Kopš 2008. gada grupai ir iznākuši trīs albumi – “Lepetnīks” (2008), “Styklu Vītā Skaņa” (2012) un “Bāka” (2014).

Tikšanās ar grupas “Dabasu Durovys” līderi Arni Slobožaņinu notiks LCB Periodikas lasītavā (3. stāvā). Gaidām visus interesentus.

Ziņu sagatavoja:

LCB abonementa bibliotekāre
Jeļena Dusjavičiene
Tālr.: 65426065
e-pasts: jelena.dusjaviciene@lcb.lv

Tagi: Latgales Centrālā bibliotēka, Arnis Slobožaņins