Šī gada martā Valsts Kultūrkapitāla Fonds piešķīris finanšu līdzekļus Kuldīgas bibliotēkas veidotā literatūras cikla „Rakstnieks.Literatūra.Lasītājs.” ceturtajai kārtai.

Šī gada prioritāte ir sākumskolas skolēni, jo šis vecuma posms ir intensīvas sevis un apkārtējās pasaules izziņas posms, kad bērnos var visvieglāk ieaudzināt mīlestību pret labu grāmatu.

Šajā gadā bērnu un jauniešu auditorija tiksies ar jauniešu rakstnieci Lindu Nemieru, dzejnieci Māru Cielēnu un mākslinieci Ilzi Dambi, literātu Juri Zvirgzdiņu, novadnieci – rakstnieci Daci Priedi un tulkotāju Guntaru Godiņu, kurš pazīstams ar tulkojumu Andrussa Kivirehka grāmatai „Kaka un pavasaris”, kā arī grāmatām par sunenīti Loti.

Rakstnieku izvēli noteica to popularitāte skolēnu un pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņu vidū. Rakstniekiem tā būs iespēja uzzināt, ko par viņu darbu domā lasītājs, savukārt skolēniem – sarunāties ar iecienītajiem rakstniekiem.

Realizējot projekta iepriekšējās kārtas, uz pasākumiem ieradušies un ar autoriem tikušies 1383 Kuldīgas novada  iedzīvotāji, gan skolēni , gan pieaugušie.

Ziņu sagatavoja:
Kuldīgas Galvenā bibliotēka

Tagi: VKKF, literārais cikls, Kuldīgas Galvenā bibliotēka, Rakstnieks.Literatūra.Lasītājs.