Kuldīgas Mākslas namā 17. oktobrī plkst. 15:00.

 

Andra Manfelde šogad saņēmusi visaugstāko žūrijas vērtējumu I.Zeberiņa prēmiju konkursā par stāstu „Saules pulksteņa protokols” un šogad, ar Kuldīgas novada Domes, Tukuma novada Domes, Liepājas Kultūras pārvaldes finansiālu atbalstu, biedrība „Literatūras kombains” laidusi klajā arī Andras Manfeldes debijas romāna „Adata” atkārtoto un papildināto versiju.

 

Jaunais izdevums nav pirmā kopija – tas ir papildināts - „saturu tas būtiski neietekmē, bet dažas rozes uz tortes esmu uzlikusi”: atzīst rakstniece. Tāpat kaut kas arī izmests – autores pašas par nevajadzīgu vai lieku atzīts.

Pirmās tūkstoš „Adatas” grāmatas dienasgaismu ieraudzīja 2005. gada 2.februārī. Pēc diviem gadiem – 2007.gadā grāmata kļuva par pamatu Zigmara Liepiņa muzikālajai drāmai „Adata”, kas arī pirmizrādi piedzīvoja 2.februārī. Tajā pašā gadā tika nodrukāts grāmatas papildu metiens – vēl tūkstoš eksemplāru. Vēl pēc diviem gadiem grāmata atkal jau vairs nebija nopērkama.

 

Gaidām ikvienu uz sarunu ar Andru Manfeldi, lai runātu ne tikai par debijas romānu „Adata”, bet arī par rakstnieces daiļradi, rakstniecību un aktuālajiem procesiem tajā.