Ar sirsnīgu un aizraujošu pasākumu - Ziedu svētkiem- 31.maijā Sauleskalna sākumskolas kolektīvs noslēdza mācību gadu. Bērni ar skolotājām bija sarūpējuši vecākiem plašu koncertu -


skanēja dziesmas, dzejoļi, bērni rādīja ludziņu un dejoja. Pēc pasākuma visi gājām laukā, lai pie skolas iestādītu kastaņu aleju - tā ir dāvana skolai no 6.klases audzēkņiem, kuriem šī bija pēdējā mācību diena Sauleskalna sākumskolā.
Ziedi - tie ir mūsu bērni - trausli, maigi, mīļi, lolojami un saudzējami. Tādēļ tāds skaists nosaukums bija piešķirts pasākumam un kā apliecinājums tam - visur ziedi - vāzēs, uz sienām bērnu darbos, audzēkņu un vecāku rokās.
1. jūnijs - Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Par godu šim notikumam arī Kombuļu bērniem un ciemiņiem tika sarīkots pasākums, kuru organizēja Kombuļu tautas bibliotēka sadarbībā ar Kombuļu tautas namu, pagasta pārvaldi un Sauleskalna sākumskolu.
Bērni un vecāki pulcējās tautas namā, kur tos izklaidēja Pele un Kaķis. Radošajā darbnīcā Ingas Pudnikas vadībā bērni darbojās ar šķērēm, papīru, līmi.

Rezultātā tapa „ Brīnumu koks”, kura zaros varēja redzēt paveikto. Mazākiem  bērniem talkā gāja vecāki, lai darbiņš veiktos raitāk.

Tālāk sekoja rotaļas. Ārā laiks bija ļoti silts, tāpēc ņēmām rokās ”burvju krītiņus” un devāmies zīmēt uz asfalta to, kas sirdij vismīļākais!
Tālāk ceļš veda uz Kombuļu stadionu. Tagad pagriezienu uz šo vietu grezno skaists uzraksts - Kombuļu pussaliņa, ko veidoja Kombuļu puisis Mārtiņš Vagalis. Paldies, Mārtiņ, par tavu veikumu! 
Stafetes turpinājās arī pussaliņā. Skatītāji ērti varēja vērot bērnu sacensības. Visiem par lielu pārsteigumu klātesošos apciemoja pūkains viesis - Kaķis.

Daudz bija gribētāju nofotografēties ar šo pūkaini! Kaķis bija atnesis bērniem pārsteigumu - balonu „salūtu”. Kuru tad, kā jau svētkos klājas, uzlidinājām gaisā.
Bērni bija nenogurdināmi - neskatoties uz lielo karstumu, viņiem pietika spēka atgriezties tautas namā, lai minētu  mīklas un vēl izietu  dažas rotaļas.

Laikam līdzēja atspirdzinošā limonāde un saldumi, ko sarūpēja pasākuma organizētāji. 
Svētki ir galā, skolas bērniem sākas vasaras brīvlaiks. Novēlu visiem piedzīvojumiem un daudziem neaizmirstamiem brīžiem raibu šo atpūtas laiku!