No 18.-24.martam arī Kokneses pagasta bibliotēkā notiek e-prasmju nedēļas aktivitātes.

   Visu nedēļu lasītāji un bibliotēkas apmeklētāji reģistrējas digitālajā skaitītājā, piedalās Letonikas spēlē „Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes”, sev interesējošus jautājumus par karjeras iespējām, brīvprātīgo darbu, Nodarbinātības dienesta mājas lapu, CV, motivācijas vēstuļu rakstīšanu var iepazīties izstādē „ Veido karjeru pats!”(daudzi materiāli nākuši no E Savienības mājas karjeras dienām).

    Pavisam noderīgi savas e-prasmes izmantoja 6.a klases skolnieki un viņu audzinātāja Agita Mežiela. Jaunieši ir 12-13 gadus jauni un tieši šajā vecumā viņiem ir jābūt velovadīšanas apliecībai, lai būtu pilntiesīgi, droši un atbildīgi ceļu satiksmes dalībnieki.

     Mēs uzzinājām, kā jaunieši jūtas uz ceļa, kāda ir viņu pieredze. Pasākumā piedalījās arī pašvaldības policijas priekšnieks Dainis Ginters, kurš, savukārt, bērniem izstāstīja par saviem vērojumiem, par drošību uz ceļa, velovadīšanas apliecības nepieciešamību, sodiem, atbildēja uz jautājumiem.

     Izpildot CSDD testu, jaunieši pārliecinājās par savām zināšanām, izanalizēja savas kļūdas, jo testā ir 10 jautājumi, uz kuriem jāatbild 10 minūtēs (drīkst būt 2 kļūdas).

     Pēc pasākuma vienojāmies, ka mēnesi jaunieši mācīsies un tad brauksim kārtot apliecības, lai šai e-prasmju dienai būtu reāls rezultāts.

    Paldies klases bērniem par jauko dāvanu-lielisko Lieldienu zaķi!

Antras Vasiļevskas foto.

Ziņu sagatavoja:
Ingrīda Višķere, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre.

Tagi: bibliotēka, KOKNESE, e-prasmes, CSDD