"Latvijas Avīzes” dienas Koknesē ietvaros 19.aprīlī plkst. 15.00 Kokneses pagasta bibliotēkā varēja satikt interesantu stāstnieci, šarmantu personību, Vecpiebalgas novada rakstnieci Ingunu Baueri.

    Par labu rādītāju rakstniecei jāsaka, ka pie bibliotēkas lasītājiem pasākuma dienā nebija tikai 2 autores grāmatas! Pasākuma apmeklētāji varēja uzdot visdažādākos jautājumus par dzīvi, sadzīvi, radošo darbību. Tikām iepazīstināti ar pavisam jaunizdoto Lata romāna sērijas darbu „ Ādama gredzens”. Te pavisam īss tā saturs - intrigai:

              Patālā pagātnē mazā Antonija no kaimiņa juveliera saņem brīnišķīgu dāvanu - gredzenu ar sarkanu rubīnu un novēlējumu - izšķirošās dzīves situācijās uzmanīgi raudzīties, vai gredzena actiņa uzliesmos un tādējādi dos atbildi uz tā brīža sarežģīto jautājumu.

II Pasaules kara beigās Antonija nokļūst Vācijā, iemīlas un uzdāvina gredzenu pirmajam savas dzīves vīrietim. Divas dažādas sistēmas iemīlējušos jauniešus izšķir. Taču no likteņa neizbēgt, jau sirmā vecumā televizora ekrānā Antonija ierauga vīrieti, kuram pirkstā ir viņas gredzens. Mazmeita nolemj palīdzēt atrisināt mīklu... Lasiet romānu un uzziniet, vai viņai tas izdodas.

Jauno romānu vistuvākajā laikā varēs lasīt arī mūsu bibliotēkas lasītāji, jo to autore mums uzdāvināja! Pie šā romāna un rakstnieces autogrāfa tika arī aktīvākie jautājumu uzdevēji!

 Paldies visiem pasākuma apmeklētājiem !

 

 

Ziņu sagatavoja:
Ingrīda Višķere, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre.

Tagi: KOKNESE, Inguna Bauere, LATVIJAS AVĪZE