Dzimšanas diena gadā ir tikai viena-Kokneses pagasta bibliotēkai šogad pavisam nopietns vecums- 18.aprīlī palika 89 gadi !

  Šo notikumu izbaudījām visas dienas garumā, sagaidot savus lasītājus ar izrotātām durvīm, iepazīstinot ar bibliotēkas šodienu un vēsturi fotogrāfijās, aprakstos.

         Īpašu bibliotēkas apmeklētāju atzinību un piekrišanu izpelnījās fakts, ka šajā dienā tiešām ir atļauts ēst saldumus, dzert kafiju un tēju pie datora! Visu dienu viesi veidoja bibliotēkas Vēlmju un Vēlējumu koku . Dienas vidū tika iededzinātas svecītes kūkā ar domu, ka nākamajā gadā, atzīmējot apaļos 90, svētkus svinēsim kopā ar saviem lasītājiem, draugiem, atbalstītājiem kārtīgā ballē!

         Gatavojoties bibliotēkas dzimšanas dienas svinībām, mēs pārskatījām savu lasītāju datus, secinājām, ka mums ir ļoti daudz ilglasītāju! Visilgāko laiku ar bibliotēku kopā ir pavadījis Staņislavs Bružiks (31 gads), Aija Malatkovska (35), Anita Balode (30), Gunārs Tipainis (36), Laima Briede (31),Aldis Kļaviņš (40), Līvija un Māris Reinbergi (32),Zigrīda Jankovska (32), Ruta Brūklena (31), Biruta Blaus (32), Veneranda Juškeviča (30). Paldies viņiem nolēmām izteikt ar pateicības rakstu un „zelta” medaļu.

       Viesos bija atbraukušas arī Kokneses novada bibliotēku kolēģes, ar kurām dalījāmies informācijā par pavisam nesenajiem kursiem, kuru tēma bija Bibliotēku interešu pārstāvniecība! Šie kursi mums lika nedaudz savādāk paskatīties uz savu darbu un iespējām, mācīja būt radošākiem un atvērtākiem!

Ziņu sagatavoja:
Ingrīda Višķere, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre.

Tagi: KOKNESE, dzimšanas diena, ILGLASĪTĀJI