Šodien ir pēdējā monētu diena Kokneses bibliotēkā !

Jāatzīst, ka šīs 12 dienas mums kopā ar bibliotēkas interneta lietotājiem un lasītājiem pagāja ļoti ātri un interesanti. Šī bija iespēja ne vien nobalsot par sev tīkamo monētu, atminēt (vai vismaz censties to darīt) sarežģītu krustvārdu mīklu ar 22 jautājumiem, bet arī uzzināt daudz jauna par naudu un arī vienam par otru! No visām 7 monētām mūsu bibliotēkas lietotāji par visskaistākajām atzina: Miglā asaro logs, Rundāles pils, Hanzas pilsētas-Rīga, Dzelzceļš Latvijā. Neviena balss netika dota monētām Rīgas Doms un Rīgas naudai 800. Jāsaka, ka mūsu lasītājiem patīk izteiksmīgas, bagātīgas un interesantas formas un dizaina monētas.  

          Pavisam šajā pasākumā iesaistījās 53 interesenti, 20 no viņiem atminēja arī krustvārdu mīklu! Jācer, ka viņu pūles atalgosies, un viņi savā īpašumā iegūs kādu no skaistajām monētām!

     Īpašs prieks un paldies ir bērniem no Dienas centra, kuri bija vismazākie mūsu akcijas dalībnieki! Viņi ar interesi apskatījās izstādi par naudu, aplūkoja īstas monētas-Ciparu, kurai ir vismazākā tirāža, 2005. gadā izdoto Koknese monētu, kurai ir 15000 tirāža, Dziesmusvētku monētu, Cūciņu… Bērni ir ļoti  zinātkāri un ar labu atmiņu- redzētais viņiem palīdzēja kopīgiem spēkiem atminēt arī krustvārdu mīklu, no kuras daudzi lielie pat nobijās! Viņi pastāstīja mums, ka arī viņi ir zīmējuši savu naudu, kurā attēloti ziedi, konfektes..! Brīnumiem jātic, un iespējams, ka kādreiz viņi balsošanai varēs iesniegt arī savu monētu!

 Paldies visiem par piedalīšanos un atsaucību! Tagad ar interesi gaidīsim rezultātus!

Ziņu sagatavoja:
Kokneses bibliotēku bibliotekāres
Antra Vasiļevska un Ingrīda Višķere.
T.65161719