30.janvāra pēcpusdienā Kokneses bērnu bibliotēkā ar darbīgu pasākumu atzīmējām projekta „Bērnu/Jauniešu žūrijas 2012”noslēgumu. Šoreiz projektu līdz galam izturēja 38 žūrijas eksperti, to skaitā arī 9 pieaugušie eksperti, kuri piedalījās jaunizveidotajā „Vecāku žūrijā”.

Par darbu žūrijā katrs tās dalībnieks saņēma Atzinības rakstus vai Pateicību un dāvaniņas. Šogad visiem „Bērnu/Jauniešu žūrijas 2012” dalībniekiem tiek dāvinātas aproces Latvijas karoga krāsās ar uzrakstu ”Vairāk labu lasītāju”. Šīs aproces ir visiem žūrijas ekspertiem un būs arī ieejas biļete Lielajos Lasīšanas svētkos 2. martā Ķīpsalā, kurā arī uzzināsim visu „Bērnu/Jauniešu žūrijas 2012” ekspertu viedokli par žūrijas kolekcijas grāmatām un tiks apbalvoti grāmatu autori, ilustratori, tulkotāji un izdevēji. Jau otro reizi mēs noslēguma pasākumā izlozējam sešus veiksmīgos, kuri 2. martā ar mums kopā varēs braukt uz Ķīpsalu. Bet uz Ķīpsalu 2.martā var doties arī pārējie 2012. gada žūrijas eksperti, par ieejas kartēm izmantojot iepriekšminētās aproces.

Noslēguma pasākuma turpinājumā bērni un vecāki piedalījās trīs dažādās meistarklasēs. Vienā bija iespēja darināt „Mīļmantiņu” no zeķes vai cimda. Otrajā varēja apgūt Origami mākslas pamatus, bet vēl vienā - izveidot masku, kuras visiem sanāca ļoti mirdzošas. Daži aktīvākie pat paspēja padarboties vairāk kā vienā darbnīcā.

Pasākumu noslēdzām ar savu veikumu izrādīšanu pie garda kliņģera un sulas glāzes. 

Vēlreiz paldies visiem dalībniekiem un uz tikšanos nākamajā jau šā gada žūrijā!

Izlasi un novērtē pats iepriekš minētās grāmatas un varbūt radīsies vēlme arī Tev šogad piedalīties šajā fantastiskajā lasīšanas piedzīvojumā.

 

Uz tikšanos bibliotēkā!

 

Bildes no pasākuma var aplūkot šeit.

Ziņu sagatavoja:
Antra Vasiļevska
Kokneses pagasta bērnu bibliotēkās bibliotekāre
T.65161729

Tagi: bērni, KOKNESE, Bērnu žūrija 2012