18. janvārī Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā noslēdzās septiņus mēnešus ilgušais bērnu lasīšanas veicināšanas projekts „Bērnu/ Jauniešu žūrija 2011”.

Šogad žūriju veiksmīgi noslēdza 32 tās eksperti, novērtējot 20 grāmatas, no kurām par vislabākajām atzina un citiem iesaka izlasīt J.Vīslandera „Mūmammas pavasara tīrīšana”, J.Zvirgzdiņa „Mufa”, Dž. Kinnija „Grega dienasgrāmta” un L.Dreimanes „Vilcenes stāsts”.

Par darbu žūrijā dalībnieki saņēma īpašas dāvaniņas un atzinības rakstus.

3.martā Ķīpsalas izstāžu centrā norisināsies Vislatvijas Bērnu/Jauniešu žūrijas 2011 noslēgums, uz kuru šogad brauksim arī mēs. Tā kā transportā ir tikai 6 vietas, tad, spēlējot improvizētu laimes spēli, noskaidrojām 6 veiksmīgākos - Līgu S. Edīti S, Līgu P. Viktoru K., Samantu A. un Ritmu M.

Pēc laimes spēles bērni nodevās jautrai atrakcijai, kurā, sadaloties pa komandām, meklēja bibliotēkas grāmatās noslēptos uzdevumus, minēja pasaku krustvārdu mīklu un no žūrijas kolekcijas grāmatu nosaukumiem izdomāja paši savus stāstus.

Pasākumu noslēdzām pie garda kliņģera un ceram šogad žūrijā pulcēt vēl vairāk lasītāju.

Arī Tu šogad nestāvi malā, nāc uz bibliotēku, lasi, iesaisties un kļūsti par ekspertu, kurš ir tiesīgs vērtēt rakstnieku veikumu, un neaizmirsti, ka „Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa”!

Ziņu sagatavoja:
Koknese pagasta bērnu bibliotēkas bibliotekāre
Antra Vasiļevska
T.65161729

Tagi: KOKNESE, BĒRNU/JAUNIEŠU ŽURIJA 2011