Sākot ar 2012.gada martu, projektā „Roku rokā: lauksaimnieku e-iekļaušanās veicināšana lauku publiskajās bibliotēkās” tiks organizēti informatīvi-izglītojoši  tiešsaistes semināri par tēmām, kas noderīgas mazajiem un vidējiem zemniekiem.

 

Semināriem varēs pieslēgties tiešsaistē, kļūstot par semināra klausītāju, kā arī būs iespējams semināru laikā lektoriem iesūtīt papildu jautājumus un saņemt atbildes.

 

Semināru tēmu plāns un grafiks šobrīd atrodas sagatavošanas stadijā un tiks publicēts februārī. Sekojiet informācijai bibliotēku portālā Klintaines bibliotēkas profilā, sadaļa Lauksaimniekiem.

 

Jau tagad aicinām visas publiskās bibliotēkas, kas ir ieinteresētas pirmās saņemt informāciju par semināru tēmām un norises laikiem, pieteikties, nosūtot savu kontaktinformāciju Alitai Klušai uz e-pastu klintainesbiblioteka@inbox.lv.

 

Labprāt uzklausīsim arī ierosinājumus semināru tematiem. Ja ir informācija, kuru jums bibliotēkā jautā lauksaimnieki, bet kas ne vienmēr ir jums pa rokai, pierakstiet to un nosūtiet Alitai Klušai uz augstāk minēto e-pastu. Paldies!