02.08.2012 Kārsavā notika Swedbank rīkotās internetbankas apmācības – kā elektroniskajā vidē ērti un droši kārtot savas ikdienas finanšu lietas.

Apmācības notika 2.augustā Kārsavas pilsētas bibliotēkā.

Swedbank speciāliste Dace Strapcāne pastāstīja un testa vidē praktiski parādīja iespējas, ko sniedz internetbanka. Uz apmācību bija ieradošies gan pensionāri , gan vidējās paaudzes cilvēki. Daži no tiem jau itin droši rīkojas interneta vidē, citi – tikai domā uzsākt lietot internetbanku. Klātesošie uzzināja kā uzsākt internetbankas lietošanu, kā apmaksāt rēķinus bez komisijas maksas, kā sekot līdzi konta atlikumam utt. Apmācību dalībnieki reāli varēja novērtēt priekšrocības,kuras sniedz  internetbanka – pieejamība kontam 24 h diennaktī, iespēja izdevīgāk vai par velti veikt nepieciešamos ikdienas maksājumus, tāpat internetbankā var ērti veidot uzkrājumus, apdrošināšanas līgumus, sekot līdzi savam kontam un ērtāk plānot budžetu ar „Naudas plānotāja” palīdzību.

Bankas darbiniece atgādināja arī par drošības pasākumiem internetā, par to, cik svarīgi ir neizpaust savas paroles un pieejas kodus trešajām personām.

Cerams, ka nodarbībās iegūtās zināšanas iedrošinās uzsākt pašiem darboties internetbankā, turklāt gan bankas speciālisti, gan bibliotekāri vienmēr ir gatavi palīdzēt un konsultēt. 

Ziņu sagatavoja:
Inta Jurča