No 18.  līdz 22. februārim Kalncempju pašvaldības ēkas zālē bija apskatāma Kalncempju Sabiedriskā centra organizētā rokdarbu izstāde. Prieks, ka desmit pagasta iedzīvotāji atsaucās aicinājumam un ar saviem darbiem piedalījās izstāde.

Izstādē bija skatāmi visdažādāko rakstu cimdi, zeķes, izšuvumi un tamborējumi, pašu darinātas rotaslietas: krelles, rokassprādezas, gredzeni, piespraudes un auskari, apsveikuma kartiņas, uz kartona pamatnes austi plecu lakati un medaļu paraugi no koka.

Lai izstādes skatītāji varētu aplūkot visdažādākās izšūšanas tehnikas, arī Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejs piedalījās ar saviem krājuma priekšmetiem.

22. februārī notika izstādes noslēguma pasākums, uz kuru bija aicināti gan paši rokdarbnieki, gan visi interesenti. Noslēguma pasākumā kopā ar Kalncempju pagasta pārvaldes vadītāju Vēsmu Čugunovu teicām paldies visiem rokdarbniekiem: Dainai Jencītei, kura uz izstādi atnesa visvairāk dažādu adījumu un tamborējumu, Ērikai Mudītei Mītniecei, Līvijai Stūrstepai, Astrīdai Rakstiņai, Ligitai Gravai, Skaidrītei Ivanovai, Jautrītei Graņicai, Birutai Strogovai, Ancei Gaigalietei, Raivim Grendem un Kalncempju pagasta V.Ķirpa Ates muzeja kolektīvam.

Noslēguma pasākumā, omulīgi pasēžot pie tējas tases, uzzinājām arī daudz interesanta. Muzeja pārstāve Gunta Grigore dalījās informācijā, ka kādreiz austi sešu veidu dvieļi, un pastāstīja par to pielietojumu. No Dainas Jencītes uzzinājām, kurš cimdu pāris rokā velkams uz baznīcu ejot, kurš dažādus darbus strādājot. Astrīda Rakstiņa pastāstīja gan par plecu lakatu aušanu uz kartona, gan parādīja  kā dāmām noteikt, vai izvēlētās krelles valkātājai atbildīs.

Paldies visiem- gan rokdarbniekiem par atsaucību un piedalīšanos izstādē, gan interesentiem, kuri nedeļas laikā apskatīja izstādi un piedalījās noslēguma pasākumā.  Sabiedriskā centra vadītāja Zeltīte Kākere