13. novembrī plkst.13.00 Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Izstāžu un tikšanās zālē (Vecpilsētas laukumā 3) notiks māksliniecei Ainai Karlsonei veltīta atceres un atmiņu pēcpusdiena.

Mūsu novadniece, Jēkabpils Goda pilsone (2006), gleznotāja un grafiķe, sertificēta amatu meistare un mācību grāmatu autore šī gada 13.novembrī atzīmētu savu 80.dzimšanas dienu. Taču jau kopš 2012. gada sniegotās 17. decembra dienas viņas vairs nav mūsu vidū.

Pieminēt, atcerēties daudzpusīgo un talantīgo mākslinieci, bet ikdienas saskarsmē ļoti godprātīgo, sirsnīgo, kluso un atturīgo personību tieši viņas dzimšanas dienā aicinām visus, kas kādreiz strādājuši kopā ar Ainu Ausmu Karlsoni mūsu pilsētā: muzejā, apvienībā „Lauktehnika”, Jēkabpils Sv.Miķeļa evaņģēliski luteriskajā draudzē, kā arī darbojušies viņas vadītajos pinēju, izšūšanas vai gleznošanas kursos. 

 

No 13. novembra līdz 11. decembrim Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Izstāžu un tikšanās zālē būs apskatāma grāmatzīmju izstāde "Jēkabpils un jēkabpilieši Ainas Karlsones ekslibros".


Ziņu sagatavoja:

Anita Rubine


Jēkabpils pilsētas bibliotēkas bibliogrāfe