Letonika.lv konkurss risinās 3 interneta kārtās un papildkārtā no 15.XI līdz 6.XII.

Internetā risinās 3 kārtas, katra ilgst 1 nedēļu:
1. kārta 15.11. – 22.11.
2. kārta 22.11. – 29.11.
3. kārta 29.11. – 06.12.

Papildkārta: 6. decembris plkst. 15:00 – vērā tiek ņemts atbildes iesūtīšanas laiks.

 

Dalība konkursā

Sacensības ir individuālas, katrs dalībnieks pārstāv vienu bibliotēku un vienu līgu atbilstoši savam statusam:
* skolēnu līgu
* bibliotēku lasītāju līgu (pieaugušie bibliotēku lasītāji, kuri vairs nemācās skolā)
* bibliotekāru līgu.

No vienas bibliotēkas var piedalīties neierobežots lasītāju skaits.

Dalībai konkursā ir jāreģistrējas - www.letonika.lv/konkurss/registration.aspx. Konkursantus mēs identificējam pēc e-pasta, tādēļ korektai punktu summēšanai, lūdzu, izmantojiet vienu un to pašu e-pastu visā konkursa laikā. Personas dati (tālrunis, epasts) netiek publiskoti.

Katras kārtas pirmajā dienā (pirmdienā) plkst. 15:00 internetā, konkursa jautājumu lapā www.letonika.lv/konkurss, tiek publicēti jaunās kārtas jautājumi. Atbildes tiek pieņemtas nedēļas laikā no jautājumu publicēšanas brīža – līdz brīdim, kad tiek publicēti nākamās kārtas jautājumi. Atbildes ir jāiesūta internetā, caur to pašu lapu, kurā publicēti jautājumi.

Pie katra jautājuma ir norādīts, cik punktu var iegūt par pareizu atbildi. Konkursa pirmajās trīs kārtās atbildes iesūtīšanas laiks nav būtisks. Katra dalībnieka kopējo punktu skaitu konkursā nosaka summējot iegūtos punktus visās trīs kārtās. Ja pēc trim konkursa kārtām izrādīsies, ka vairākiem dalībniekiem ir vienāds augstākais punktu skaits, visu izšķirs papildkārta, kas sāksies 6. decembrī plkst. 15:00. Papildkārtas uzvarētāju noteiks iegūto punktu skaits un laiks – vienāda punktu skaita gadījumā par uzvarētāju tiks noteikts ātrākais konkursants.

Papildkārtā atbildes iesūtīšanas LAIKS ir būtisks!

 

Konkursa rīkotāji un atbalstītāji

Konkursu rīko sabiedrība „Tilde” (www.tilde.lv), valsts aģentūra „Kultūras informācijas sistēmas” (www.kis.gov.lv) un portāls parSPORTU.lv (www.parsportu.lv).

Konkursu atbalsta radio SWH (www.radioswh.lv) un Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere (www.inese-vaidere.lv), kas nodrošinās konkursa galvenās balvas - vizīti uz Eiropas Parlamentu Briselē. Konkursa balvas no žurnāla GEO, Izdevniecības Pētergailis un citiem.

Ziņu sagatavoja:
letonika.lv

Tagi: Konkurss; Letonika.lv