Bejas bibliotēkā regulāri reizi mēnesī notiek lasītāju klubiņa "Pipariņš" nodarbības, kurās runājam ne tikai par literatūru, bet par visu ko Latvijā un pasaulē svarīgu, izglītojamies par dažādām tēmām, reizēm satiekamies ar kādu interesantu cilvēku, svinam dažādus  (gadskārtu, saulgriežu, Latvijas, novada, pagasta un savus) svētkus. Darbojamies arī praktiski, apgūstot kādu jaunu prasmi.

Nodarbības parasti notiek trešajā vai ceturtajā mēneša trešdienā, kā pašas vienojamies, plkst. 12 00. Ir savs apmeklētāju loks, bet ļoti gaidām pievienoties jaunus klubiņa dalībniekus. Darbojamies jau devīto gadu.

Nosaukums "Pipariņš" radās tamdēļ, ka šīs ikmēneša tikšanās katrai dalībniecei ir kā "pipara asumiņš" dzīves ikdienā un rutīnā, jo pārsvarā pasākuma apmeklētājas ir sievietes pensijas vecumā, kam dzīve paiet dzīvojoties pa māju un ir liels prieks satikties, saredzēties un parunāties savā starpā, uzzināt ko jaunu, kopīgi padarboties u.t.t. Reizi gadā braucam arī kopīgā ekskursijā, lai iepazītos ar attālākiem dabas un kultūrvēsturiskiem objektiem, dažādiem cilvēkiem un viņu darbošanos.

Jāteic, ka pirms klubiņa "Pipariņš", bibliotēkas paspārnē desmit gadu garumā darbojās interešu klubiņš "Pīlādzis".

 

Bērniem tradicionālās nodarbības ir Bibliotēku nedēļas un Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas pasākumi.

 

Daudzus pasākumus veidojam sadarbībā ar Bejas novadpētniecības centru, kā arī Bejas pamatskolu.

Adrese

Bejas skola, Beja, Jaunalūksnes pag., Alūksnes nov., LV-4350

Kontaktinformācija

Tālr.: 64354401 (Bibliotēkā)
E-pasts: bibl.beja@aluksne.lv

Kultūras karte

Darbalaiks

  • P:08:30-17:00
  • O:08:30-17:00
  • T:08:30-17:00
  • C:08:30-17:00
  • P:08:30-17:00
  • S:-
  • Sv:-
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv