19. maijā Gaujienas bibliotēkā viesojās pagājušā gadā Latvijā visvairāk izdotās grāmatas „Latvietes karma” autore Inta Blūma.

Autore jau vairākus gadus vada seminārus un lekcijas par dažādām ar psiholoģiju un garīgo attīstību saistītām tēmām, ir izveidojusi savu dziedināšanas programmu „Meiteņu dienas” un nupat ir laidusi klajā savu jaunāko grāmatu „Ardievu, karma”, kas ir iepriekšējās grāmatas turpinājums.

 

Tikšanās ar Intu Blūmu bija patiesa un sirsnīga. Autore dalījās savā dzīves pieredzē, stāstīja par to, kā pati nonākusi uz garīgās attīstības ceļa, aicināja klātesošos iesaistīties sarunā, kā arī atbildēja uz interesentu jautājumiem. Šī tikšanās bija ļoti vērtīga ne tikai interesantās un noderīgās informācijas dēļ, ko mēs ieguvām, bet arī tādēļ, ka tā bagātināja klātesošos ar vērtīgām atziņām, mudināja ikvienu ieskatīties sevī un izvērtēt savas dzīves prioritātes un mērķus.

 

Mēs dzīvojam laikmetā, kad cilvēki arvien vairāk "mostas", meklējot patiesās dzīves vērtības un cenšoties izzināt sevi un apkārtējo pasauli. Kas es esmu? Kurp dodos? Kāpēc? - uz šiem trim jautājumiem I. Blūma iesaka ikvienam sameklēt atbildes, virzoties tālāk pa garīgās attīstības un izziņas ceļu.

 

/Raksta autore pasākuma apmeklētāja Liena Eglīte/