Pirms kāda laika Latviju pāršalca ziņa par Ances Annas Šternbergas atveseļošanās stāstu no slimības, ko Rietumu medicīna atzinusi par neārstējamu – reimatoīdā artrīta. Izdevniecības “White Book” ziņa par ieceri laist klajā grāmatu “Topi vesels” uzrunāja daudzus un sabiedrībā izraisīja plašu rezonansi.

 

Klātesot autores ģimenei, tuvāko radu un draugu pulkam, kā arī cilvēkiem, kas Ancei palīdzējuši viņas dzīves ceļā, sirsnīgā noskaņā tika nosvinēts notikums, kas, cerams, iezīmēs jaunus pagrieziena punktus arī citu cilvēku dzīvēs.

Kopā ar izdevniecību “White Book” ir radīta emocijām bagāta grāmata – tajā ir daudz nopietnības un daudz joku, daudz skarbuma un daudz sirsnības, daudz skumju un daudz prieka. Daudz mīlestības. Tāpat, kā tās autorē. “Topi vesels” ir iedvesmojošs stāsts par neiespējamā padarīšanu par iespējamu, par veselības atgūšanu brīdī, kad ārsti sola ļaunāko.

“Nav neārstējamu slimību, ir tikai neārstējami cilvēki un viņu attieksme, un arī viņiem viss ir iespējams, ja viņi sev to ļauj. Šī grāmata ir par visu iespējamo, es ceru, ka izlasot to, arī citi sapratīs, cik vienkārši tas ir – ļaut lai izdodas,” tā domā Ance.

Tagi: Topi vesels