Gaujienas bibliotēka 14. februārī plkst. 18:00 visus aicināja uz dzejas un dziesmu vakaru „Mīlestības pieskāriens” - kopā padziedāt, kopā klausīties mīlestībai veltītus vārdus un klavieru skaņdarbus. Ar dziesmu un dzeju ir vieglāk pateikt to, ko reizēm ar vārdiem ikdienā nepasakām.

 Muzikālo pavadījumu  mums spēlēja Liena Eglīte un  Dagnija Pakalne, kā arī Mūzikas skolas meitenes – Airita Rubina, Arta Mūrniece, Karīna Harkina un Ance Pakalne ar flautas spēli.

Mēs iepazināmies ar J. Vītola mīlestības vēstulēm Annijai, gan ar K. Skujenieka, J. Petera un F. Bārdas dzeju, gan  ļoti skaisti bija M. Lazdiņas pašas dzejoļi par mīlestību. Liels paldies visiem pasākuma dalībniekiem - Sanitai Sproģei, Jānim Krišjānim, Dzintrai Račevskai, Aijai Palmbahai un Mārai Lazdiņai.

Mūsu seniores savu mīlestību ielika apdarinot podiņus un krūzītes.  Šie podiņi tika dāvināti dzejas lasītājiem. Paldies bērniem, kuri „Radošajās darbnīcās” izgreznoja kopīgo dziesmu grāmatu vāciņus – Uvim, Ivaram, Emīlam, Robertam, Danielai, Megijai,  Žanetei un Artai.

Mēs vēlētos pateikt īpašu paldies Elgai Rācenei par šī pasākuma ideju  un atbalstu tā organizēšanā!

Pasākuma izskaņā iespaidos dalījāmies pie klinģera un kafijas tases. Paldies visiem tiem, kuri atrada laiku atnākt uz mūsu dziesmu un dzejas vakaru!

Ziņu sagatavoja:
Sandra

Tagi: Dzeja, Dziesmas, Mūzika