Valsts svētku priekšvakarā Dagdas novada Ezernieku pagasta bibliotēkā notika pilotprojekta "3i - ieraugi, iekadrē, ievieto" fotoizstādes prezentācija

Fotoizstādes prezentācijā, kas tapusi ciešā sadarbībā ar Ukrainas fotomākslinieku savienības biedru, fotomākslinieku Anatolu Kauškali un Ezernieku pagasta iedzīvotājiem 2011.gada 16. novembrī izraisīja lielu interesi no apkārtēju iedzīvotāju puses. To apmeklēja Dagdas novada pašpārvaldes un Ezernieku pagasta pārvaldes vadība, bibliotēku darbinieki, Mortensona Centra (ASV) un valsts aģentūras  "Kultūras informācijas sistēmas" pārstāves.

   Bibliotēkas telpās šoreiz tika apskatāmas 37 fotogrāfijas, atlikušās 20 tiks rādītas  nākošajā fotoizstādē.

   Bibliotēka piedāvāja mazu ekskursu pagātnē: "Fotogrāfija laikmetu griežos". Vecākas ( Sākot ar 1923.gadu) fotogrāfijas  piedāvāja pagasta ļaudis, kuri kādreiz dzīvoja mūsu pagastā vai dzīvo tagad.

   Izstādes apmeklētāji jau kuru reizi bija pārsteigti ar Stanislavas Belkovskas un Tamāras Dorofejevas rokdarbiem un vietējās mākslinieces Valentīnas Piļkas skaisti izgleznotu Bērnu stūrīti.

   Lielu paldies sakam Dagdas novada deputātiem, kuri piešķira pilotprojektam naudu 37 fotorāmīšu iegādei un 37 fotogrāfiju izgatavošanai.

   Pateicības vārdi izskanēja ilggadējam bibliotēkas lietotājam SL Timber ražošanas vadītājam Laimonim Janaitim, pateicoties  kuram SIA SL Timber piešķira naudu mūsu pilotprojekta reprezentācijas galdam.

  Visi apmeklētāji bija vienisprātis - lai iesāktais darbs neapstātos!

Ziņu sagatavoja:
Dagdas novada Ezernieku pagasta bibliotēkas vadītāja Lidija Igaune

Tagi: Fotoizstādes, Reprezentācija, Pilotprojekta