Lai iegūtu jaunu elektronisku parakstu, kas radikāli atšķiras no līdzšinējās tā iegūšanas un lietošanas versijas, vajag: paņemt līdzi pasi un parakstīto pieteikuma lapu, ko izdrukājat no www.e-paraksts.lv un atnākt Ezernieku pagasta bibliotēkā

Lai iegūtu jaunu elektronisku parakstu, kas radikāli atšķiras no līdzšinējās tā iegūšanas un lietošanas versijas, vajag: paņemt līdzi pasi un parakstīto pieteikuma lapu, ko izdrukājat no www.e-paraksts.lv ( to Jūs varat izdrukāt arī bibliotēkā ), un iesniegt bibliotēkas vadītājai, kura apstiprinās Jūsu pieteikumu. Par šo pakalpojumu Jums nav jāmaksā. Pēc tam Jūs varat pirkt e-paraksta reizes pārskaitot par to konkrētu naudas summu no sava konta un lietot e-parakstu atkarībā no tā, cik e-paraksta reizes Jums tiks apmaksātas.  

E-paraksts ir ļoti ātrs, ērts pakalpojums, ko piedāvā mūsu Dagdas novada Ezernieku pagasta bibliotēka, kura parakstīja līgumu ar SIA „Latvijas radio un televīzija”.

Izmantojiet to, ja Jums vajag parakstīt attālināti kādus dokumentus, iesniegumus, līgumus, naudas darījumus u.t.t. Tas Jums atvieglos dzīvi. Lai veicas! 

 Sazināties ar bibliotēku Jūs varat pa telefonu: 65653127

Ziņu sagatavoja:
Dagdas novada Ezernieku pagasta bibliotēkas vadītāja Lidija Igaune

Tagi: bibliotēkā, E-paraksts, EZERNIEKU