No 12. Līdz 13.aprīlim notiekošajā Latvijas bibliotekāru 10.kongresā „Brīva piekļuve zināšanām: pastāvīga progresa veicināšana” Rīgā, Latviešu Biedrības namā, tika prezentēts starpnovadu bibliotēku izstrādātais un realizējamais projekts „3i – ieraugi iekadrē, ievieto”.

Kongresa laikā plakātu stendu sesijā tika prezentēts projekta akcijas plakāts un logo, kolēģi un interesenti tika iepazīstināti ar projekta mērķiem un uzdevumiem, plānotajām aktivitātēm, rezultātiem un ieguvumiem. Plakātu sesijā veiksmīgi darbojās Valda Dzelzkalēja (Pūre), Inese Rumpa (Ugāle), Lidija Igaune (Ezernieki) un Mārtiņš Lagzdons (Kursīši). Interesi par projektu izrādīja gan kolēģi, gan preses pārstāvji. Plakātu stends bija apskatāms abas konferences dienas.

Kongresa otrajā dienā Mārtiņš Lagzdons un Lidija Igaune referēja konferences pirmajā sesijā „Partnerība inovācijām”. Kursīšu bibliotēkas-informācijas centra vadītājs Mārtiņš Lagzdons uzstājās ar prezentāciju-referātu „Mortensona Centra pilotprojekts bibliotēku līderiem un inovatoriem Latvijā” Uzstāšanās laikā tika prezentēta programma un tās darbība Latvijā, apmācības ASV un izstrādātie grupu projekti. Dagdas novada Ezernieku tautas bibliotēkas vadītāja Lidija Igaune kongresa dalībniekus iepazīstināja ar projektu „3i – ieraugi, iekadrē, ievieto” un tā norisi. Šīs sesijas laikā referēja arī kolēģi no abām pārējām projektu grupām.

 

Informāciju sagatavoja

 

Mārtiņš Lagzdons

Kursīšu bibliotēkas-informācijas centra vadītājs

Kalna iela 1, Kursīšu pag., Saldus nov.

63846680 ; 26133145

bibl.kursisi@saldus.lv ; martins_lagzdons@inbox.lv

www.kursisi.lv