Ezernieku pagasta bibliotēka aicina veidot kolekciju par notikumiem mūsu pagastā.

Dagdas novada Ezernieku pagasta bibliotēka aicina iedzīvotājus veidot kolekciju par notikumiem Ezernieku pagastā. Daudziem mūsu iedzīvotājiem ir video un foto aparāti, arī mobilie telefoni, ar kuru palīdzību tiek kadrēti Ezernieku pagasta kultūras aktivitātes, sporta pasākumi, dabas skati u.c.

Ezernieku pagasta bibliotēka aicina veidot kolekciju par notikumiem mūsu pagastā. Varbūt tieši jūs esat vienīgie, kas dokumentējuši kādu svarīgu momentu, kuru labprāt parādītu arī citiem. Aicinu uz aktivitāti un dalīties ar iespaidiem, sūtot fotogrāfijas uz e-pastu ezerbiblio@inbox.lv vai lidija_igaune@inbox.lv,  vai fotogrāfijas skenēšanai nogādāt Ezernieku bibliotēkā, Kopīgi veidosim kolekciju „Ezernieki manās acīs”, kuru izmantosim publicējot attēlus internetā bibliotēkas portālā www.bibliotēka.lv  (Ezernieku bibliotēka), kā arī izveidojot fotogrāfiju izstādi bibliotēkā, jaunajā saietu namā, Jaundomes tūrisma objektā un kuru turpmāk  būs iespēja redzēt arī kaimiņpagastos ceļojošā foto izstādē.

Jums ir unikālā iespēja rādīt savus darbus visiem interneta lietotājiem, kas interesējas par mūsu pagasta dzīvi un dabas skaistumu, kā arī izaugt mūsu pagasta iedzīvotāju acīs, veidojot pagasta vēstures hroniku un rādot to citiem.           

Ziņu sagatavoja:
Dagdas novada Ezernieku pagasta bibliotēkas vadītāja Lidija Igaune.

Tagi: projekts, iekadrē, ievieto, 3i, ieraugi