Kopš 2009. gada nogales Ēveles bibliotēka ir uzņemta UNESCO LNK ,,Stāstu bibliotēku" tīklā. Vairāki pasākumi jau veiksmīgi norisinājušies:

,,Manas bērnības debesu zeltainā maliņa"

http://foto.inbox.lv/aelita~punkstina

,,Mūzika, uz taviem spārniem..."

http://www.ziemellatvija.lv/portals/burtnieku_novada/raksts.html?xml_id=13767

,,Par tīru pasauli sevī un apkārtnē"

http://www.burtniekunovads.lv/sites/default/files/gatavaa_ml.pdf   6.lpp.

 Aktivitātes un ieceres ir arī par turpmāko.

 

Galvenais mērķis - parādīt, ka bibliotēka var būt vieta, kur pulcējas ne tikai grāmatas, bet arī stāsti, ka te ir vieta, kur var notikt dažādi kultūras pasākumi visu vecumu apmeklētājiem, galu galā tā ir vieta, kur Tevi uzklausīs un arī Tu pats varēsi ieklausīties.

Turpmāk paredzēti šādi stāsti:

,,Koku un cilvēku saimē katram sava vieta" - stāsti brīvā dabā, mērķis - pievērst uzmanību pagasta esošajiem un potenciālajiem dižkokiem, to raksturojumam, attīstības ciklam, koku alejām Ēveles pagastā. Vienlaikus ar stāstiem par koku atrašanu, uzmērīšanu, novērtēšanu kopīgi veicama šo koku apkārtnes sakopšana.

,,Tad bija zāle zaļāka un debess zilāka" - Ēveles apkaimes cienījamāko iedzīvotāju stāsti par vēsturi. Ierosmei - stāstījums par Melāniju Vanagu un viņas atstāto mantojumu.

,,Kas te bija pirms manis?" -

Galvenais mērķis - apzināt Ēveles pagasta mājvietu vēsturisko attīstības gaitu, to iedzīvotāju likteņstāstus. iegūt informāciju par senām, noturīgām dzimtām, to tradīcijām.

Mani draugi - apaļīgie, pūkainie, ragainie"- z/s ,,Ceļmalas"' tējas namiņš.Dzīvnieki lauku sētā. Cienasts no lauku labumiem.

Adrese

Pāvulēni, Ēvele, Ēveles pag., Burtnieku nov., LV-4712

Kontaktinformācija

Darbalaiks

  • P:08:00-19:00
  • O:-
  • T:08:00-15:00
  • C:08:00-19:00
  • P:08:00-15:00
  • S:09:00-13:00
  • Sv:-
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv