Latvijas Republikas Kultūras ministrija aicina Latvijas uzņēmējus un iedzīvotājus iesaistīties labdarības akcijā "Dāvini abonementu bibliotēkai!" un ziedot laikrakstu un žurnālu gada abonementus bibliotēkām visā Latvijā, pārskaitot nepieciešamos līdzekļus Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrībai.

 

UBC Library Graphics, licence: http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/
Foto:  UBC Library Graphics. Licence


Akcija norisināsies līdz 27. decembrim. Tās ietvaros Latvijas bibliotēkas ir informējušas Kultūras ministriju, kādas avīzes un žurnālus tām ir visnepieciešamākās.

Lai pēc iespējas vienkāršotu ziedošanas procesu, Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība apņēmusies bez starpniecības maksas nodrošināt ziedojumu administrēšanu. Ziedotājam nav jāmeklē konkrētās bibliotēkas konta numurs un adrese, bet pietiek ar līdzekļu pārskaitīšanu LNB Atbalsta biedrībai, maksājuma uzdevumā norādot konkrēto bibliotēku un konkrētus laikrakstus vai žurnālus, kuru abonementus biedrībai jāiegādājas par saņemtajiem līdzekļiem.

Lai ziedotu abonementu bibliotēkām, jāveic trīs soļi:

1. No bibliotēku iesniegtā saraksta izvēlies bibliotēku, kuru vēlies atbalstīt;
2. Izvēlies vienu no LNB Atbalsta biedrības konta numuriem, uz kuru pārskaitīt ziedojumu;
3. Maksājuma uzdevumā norādi, kurai bibliotēkai vēlies ziedot un tieši kādus preses izdevumus!

LNB Atbalsta biedrība neiekasē starpniecības maksu par abonementu noformēšanu bibliotēkām par saņemto ziedojumu līdzekļiem.

Ziņu sagatavoja:
Anete Simanovska

Tagi: Akcija, Periodiskie izdevumi, aicinājums, Iespēja ziedot