Neaptverami plaša ir grāmatu pasaule un neaptverami daudz atklājumu tajā gaida jaunus draugus.

   2014.gadā skolas bibliotēka aicināja mūsu skolēnus un vecākus piedalīties lasīšanas veicināšanas programmā "Bērnu / jauniešu / vecāku žūrija 2014", kuru piedāvā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs un  Valsts Kultūrkapitāla fonds.

   Programma gribēja pārsteigt skolēnus un pieaugušus ar jaunām, interesantām grāmatām, kas izdotas Latvijā 2013.-2014. gadā, un uzzināt dalībnieku domas par tām.

   Grāmatu vērtēšana notika piecās vecumgrupās. Līdz 31.janvārim dalībniekam-ekspertam bija jāizlasa 5 grāmatas. Katrs eksperts, kas piedalījās bērnu žūrijas darbā, aizpildīja elektronisko anketu ( www.lasamkoks.lv  ), izvērtējot savas grupas grāmatu kolekciju. Šogad Bērnu žūrijas piederības zīmes, ko saņēma eksperti, bija uzlīmju albumiņš.    

   Projektā piedalījās 41 dalībnieks. Visaktīvākie skolēni bija no 1.a, 2.a, 3.a, 4.a, 5.a, 7.a klasēm. Vecāku žūrijā piedalījās 7 dalībnieki.

     Projekta ietvaros skolas bibliotēka ar latviešu valodas skolotāju un klašu audzinātāju ciešu sadarbību organizēja dažādas aktivitātes  lasīšanas veicināšanas programmās „Bērnu / jauniešu un vecāku  žūrija 2014” ietvaros. 

 

  • Zīmējumu izstādes (oktobris  - decembris ) pēc grāmatām:

     ٭    „Runcis Puncis”(3.a klase);

     ٭    „Vistiņa iemīlējusies”(5.a klase);

     ٭   „Ahoi! Plūdi Daugavā.”(2.a klase);

     ٭    „Astoņi kustoņi”(7.a klase).