&n sp;   14. februārī pulksten 17.00 Cēsu Centrālajā bibliotēkā cikla „Iepazīsimies” pasākumā „Iztēloties neiespējamo, baudīt piedzīvojumus un ceļot iztēles pasaulēs!” ar interesentiem tiksies jaunie latviešu rakstnieki un tulkotāji, fantastikas un fantāzijas grāmatu autori Laura Dreiže un Ingus Macats.
      Vai ir daudzi rakstnieki, kuriem 22 gadu vecumā jau ir izdoti četri biezi romāni? Liekas, ka tādu ir maz. Bet Laurai Dreižei ir: „Pūķa dziesma” (2010), „Nepabeigtais skūpsts” (2010), „Laimes monitorings” (2011), „Naktstauriņš” (2012). Grāmatas izdevis apgāds „Zvaigzne ABC” un viņa trīs reizes bijusi apgāda konkursa „Latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem” laureāte/uzvarētāja. Viņa no angļu valodas tulkojusi Rišelas Mīdas grāmatas „Salnas skartie” un „Vampīru akadēmija”. Franču filoloģijas studente Laura Dreiže gandrīz visu brīvo laiku velta rakstīšanai.
      Tuvākajā laikā izdos Ingus Macata pirmo grāmatu „Koncertflīģelis”. Jaunie latviešu rakstnieki un tulkotāji L. Dreiže un I. Macats raksta fantastikas un fantāzijas žanrā, viņu publikācijas var atrast arī interneta vietnēs (piemēram, Karneola). Latvijā šajā žanrā raksta tikai daži autori. Lai gan galvenie šo grāmatu lasītāji ir jaunieši, tomēr arī citiem pasākuma apmeklētājiem būs interesanti uzzināt, kā mūsu viesi raksta grāmatas, tikties ar talantīgajiem jauniešiem.

Ieeja bez maksas.
Pasākums notiek Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta „Viņš / viņa raksta, mēs lasām, domājam...” ietvaros.

Informācija no http://lv.wikipedia.org/ ; http://www.karneola.lv/ ; http://www.easyget.lv/kultura/ ; http://www.zvaigzne.lv/lv/

Informāciju apkopoja-
Gunta Romanovska,
Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece
tel.: 64112020, 64122879, 64123644, mob. 29289216; fakss 64112021
e-pasts: gunta.romanovska@biblioteka.cesis.lv ; gunrom@inbox.lv