2012. gada Dzejas dienu pirmajā pasākumā „Pieturas” 12. septembrī pulksten 18.00

Cēsu Centrālajā bibliotēkā (Raunas ielā 1) apmeklētājus uzrunās aktieris, dzejnieks Andris Bulis un komponists Toms Juhņevičs.

Andris Bulis ir „Teātra observatorijas” pazīstamais un talantīgais aktieris, kurš tēlojis gan teātra izrādēs, gan arī piedalījies vairākos pašmāju un ārvalstu TV seriālos un kinofilmās. Andra Buļa pirmā dzejoļu grāmata „Mans ego” iznāca 2008. gadā, bet otrais krājums „Pieturas” – šī gada pavasarī, pēc nozīmīga pieturpunkta paša Andra Buļa dzīvē –30. dzimšanas dienas. Dzejas tekstos ir jaušams vīrišķīgs briedums, ir attēlota visplašākā mīlestības jūtu amplitūda, skarti sociālie motīvi un asos pretmetos attēlota mūsu pasaule. Krājums „Pieturas” ir atraktīvs un intriģējošs projekts, ko aktieris realizējis sadarbībā ar komponistu Tomu Juhņeviču. Dzejoļu krājumam ir pievienots CD ar meditatīvu Toma Juhņeviča mūziku, kā arī ar Andra Buļa ierunātiem dzejas tekstiem muzikālā pavadījuma fonā. Par dzejoļu krājumu autors ir teicis, ka tas varētu būt veltījums tiem jauniešiem, kas paši raksta dzeju.

Andris Bulis guvis panākumus ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā. 2011. gada martā viņš atzīts par labāko aktieri VI Starptautiskā jaunatnes teātra festivāla „М.aрт контакт”, kas tradicionāli norisinājās Baltkrievijas pilsētā Mogiļevā, alternatīvās jeb jaunatnes žūrijas vērtējumā.

Pasākumā ieeja bez maksas.