22. un 23. novembrī Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē notika praktiska darbnīca Creative Gaming: Radoša datorspēļu izmantošana bibliotēkā, tajā piedalījās bibliotēkas interneta lasītavas vadītājs Mārtiņš Rijnieks.

Referents - Matiass Lēve no Vācijas, interaktīvā dizaina speciālists, apvienības „Initiative Creative Gaming” (kuras mērķis ir ar praktisko darbnīcu, diskusiju un pasākumu starpniecību veicināt radošu un kritisku attieksmi pret datorspēlēm) loceklis. Viņš piedalās emocionālās komunikācijas izpētē Berlīnes Mākslu universitātes Dizaina izpētes laboratorijā un studē interaktīvo dizainu Potsdamas Lietišķo mākslu universitātē.

Iegūtās zināšanas un praktiskas iemaņas, bibliotekāri varēs izmantot, lai bibliotēkās varētu radoši strādāt ar datorspēļu faniem.

Praktisko darbnīcu organizēja Gētes Institūts Rīgā sadarbībā ar Latvijas Bibliotekāru biedrību, Latvijas Nacionālo bibliotēku un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Informācijas un bibliotēku studiju nodaļu.

Ziņu sagatavoja:
Gunta Romanovska,
Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece
tel.: 64122879, 64123644 (arī fakss), mob. 29289216
e-pasts: gunta.romanovska@biblioteka.cesis.lv ; gunrom@inbox.lv

Tagi: Cēsu Centrālā bibliotēka, Mārtiņš Rijnieks, praktiskā darbnīca