Aprīlis ir ne tikai pavasara, tīrības un dabas mošanās mēnesis, bet arī bibliotēku nedēļas mēnesis. Tradicionāli aprīļa pēdējā nedēļā tiek rīkoti dažādi interesanti pasākumi gan bērniem, gan pieaugušajiem. Baložu bibliotēkā nedēļu uzsākām ar bērnu pasākumiem.

Otrdien, 24.aprīlī, PII "Avotiņš" grupiņas "Burbulīši" un "Skudriņas"  un Baložu vidusskolas 1.d. un 2.d klases nāca uz bibliotēku, lai skatītu vaigā autori, kas izdomājusi jautros un nebēdnīgos žurku puikas Koko un Riko. Evija Gulbe pastāstīja bērniem, ka žurku stāstiņus sākusi rakstīt, lai mazinātu meitiņas skumjas pēc aizbēgušā mīluļa žurku puikas Koko.

Bērniem interesanti bija dzirdēt, kā rodas dzejoļi. Bērni minēja priekšmetus, kas paslēpušies maisiņā, par kuriem arī tapuši dzejoļi.

Aizraujošas bija arī mazo žurkulēnu spēles - darīsim visu otrādi un mušiņu spindzēšana. Skolēniem šīs spēles padevās itin labi, mazākajiem vēl jātrenē uzmanība.

Katram mazajam klausītājam bija iespēja iejusties žurciņas tēlā, izveidojot ūsiņas un purniņu. Par piemiņu no pasākuma Evija Gulbe katram bērnam uzdāvināja grāmatzīmi gan ar savu, gan Koko autogrāfu.

Liels paldies Evijai Gulbei par atraktīvo stāstījumu un audzinātājām par sadarbību!

Foto no pasākumiem: šeit un šeit

Jau rīt, 25.aprīlī, plkst. 11.00 ikmēneša nodarbība pašiem mazākajiem- "Ķiparu piparu rīta stunda".

Ceturtdien, 26.aprīlī, plkst. 16.00 aicinām pieaugušos uz tikšanos ar rakstnieku Ēriku Hānbergu

Tagi: tikšanās ar autoru, Baložu pilsētas bibliotēka