Auces novada bibliotēkas Pieaugušo nodaļā un Bērnu literatūras nodaļas lasītavā notiks vairākas Bibliotēku nedēļas aktivitātes.
  • Pieaugušo nodaļas lasītavā aplūkojama izstāde ''Auces novada bibliotēka - toreiz un tagad'' (materiāli par bibliotēkas vēsturi, bildes, personības, kuras vērts atcerēties).
  • Visu nedēļu darbosies Grāmatu apmaiņas galds, kur lasītāji aicināti nest savas jau izlasītās grāmatas un apmainīt tās pret citiem sevi interesējošiem izdevumiem.
  • Arī bērnu nodaļas lasītavā visu aprīļa mēnesi apskatāma izstāde ''Bibliotēka toreiz un tagad'' (materiāli un bildes par agrāko Auces pilsētas Bērnu bibliotēku, jau piemirstas ar bibliotēku saistītas lietas un priekšmeti).
  • 25. aprīlī plkst. 14.00 - 14.15 Bērnu literatūras nodaļa plāno piedalīties zibakcijā ‘’Lasīsim kopā!’’, kuras laikā daudzu Latvijas bibliotēku apmeklētāji kopā ar bibliotekāriem dosies ārā no telpām lasīt grāmatas, lai piesaistītu apkārtējo cilvēku uzmanību lasīšanai un grāmatai
  • 25. aprīlī plkst 16.00 bērni tiek aicināti uz bilžu viktorīnu ''Ko tu zini par Auci?''. (dažnedažādi bilžu jautājumi par pilsētas vēsturi, tagadni un cilvēkiem). Būs iespēja visiem kopā doties ekskursijā uz Auces novadpētniecības muzeju. Atjautīgākajai un zinošākajai komandai paredzētas interesantas un noderīgas balviņas.

 

Pieaugušo nodaļa:

http://aucesbiblioteka.blogspot.com/2013/04/starptautiska-biblioteku-nedela.html

Bērnu lit. nodaļa:

http://aucesnovadabiblioteka.blogspot.com/2013/04/mantojuma-sardze.html

Tagi: Pasākumi