14.decembrī plkst.10.00 Annas bibliotēkā pasākums "...iet zeme klusi uz Ziemassvētku pusi" Pasākums ir divās daļās, kur pirmajā daļā literāri muzikālu baudījumu sniegs Iveta Krūmiņa un Aivars Osis. Otrajā daļā: Pie tējas tases 2012.gada noskaņās. Laipni aicināti!

Pasākumā dzirdēsiet miniatūras no gulbenietes Ivetas Krūmiņas grāmatas "Viena skatiena attālumā". Krājumā - vārdi un krāsas. No sirds uz sirdi. Sadzirdēti, saredzēti, samīļoti, domās par tuviem un nozīmīgiem cilvēkiem, kas ikdienā viena skatiena attālumā. Starp tiem arī aktrise Antra Liedskalniņa, kurai 2010.gads bija jubilejas gads, un šis krājums ir I.Krūmiņas un fotoattēlu autora N.Gorkina Sirdsgrāmatiņa aktrises 80.dzimšanas dienā. Iveta Krūmiņa dalīsies atmiņās par krustmāti Antru, lasīs fragmentus no vēstulēm, kā arī lasīs dzeju no jaunā krājuma – kopdarba ar dzejnieku Arvi Degumu - "Rabarberu vīns" un 2010.gada sākumā izdotā stāstu krājuma "Kaut ko labu!". Šajā krājumā gan dažādi pašas dzīvē noskatīti stāstiņi - bibliotēkā, autobusā, gaidot uz parka soliņa, gan citu pastāstīti – par piedzīvoto pirmajos randiņos, zāļu vakarā, Ziemassvētkos u.c., kā arī nejauši noklausītas sarunas un autores pārdomas par dzīves vērtībām un attiecībām.

Ar savām dziesmām un mūziku pasākumu daudzkrāsainu vērtīs mūziķis Aivars Osis. Ar viņa līdzdalību pavērsies arī dzejiskās sarunas „Rabarberu vīns” lappuses.