“3td E-GRĀMATU bibliotēka” ir pakalpojums, kas reģistrētajiem pašvaldību publisko bibliotēku lietotājiem visā Latvijā piedāvā bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

No 2019. gada 6. janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija” sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem visā Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju tīmekļa vietnē www.3td.lv bez maksas lasīt latviešu autoru e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.
 
Pakalpojums „3td e-GRĀMATU bibliotēka” ir pieejams reģistrētiem bibliotēku lasītājiem, kam piešķirti bibliotēkas e-kataloga autorizācijas dati. Ja lasītājam nav lietotājvārda un paroles e-kataloga izmantošanai, tad jāvēršas bibliotēkā to saņemšanai!

Šobrīd e-grāmatu bibliotēkā tiek piedāvāti vairāk nekā simt „Zvaigznes ABC” izdevumi (galvenokārt daiļliteratūra) - gan latviešu literatūras klasika (Apsīšu Jēkabs, Jānis Ezeriņš u.c.), gan mūsdienu autoru darbi, kuri iemantojuši lasītāju atzinību, tai skaitā Vladimira Kaijaka „Enijas bize”, „Zem Marsa debesīm”, „Nārbuļu dēli” un „Mantinieki”, kas pamatā populārajam televīzijas seriālam „Likteņa līdumnieki”, tāpat kinorežisora Aivara Freimaņa „Katls”, Ingunas Baueres biogrāfiskie romāni, latviešu fantāzijas un detektīvžanra sacerējumi.

 

 

 

 

E-grāmatas lasīšanai paredzētais termiņš ir divas nedēļas, turklāt lasītājs nevar saņemt vienlaicīgai lasīšanai vairāk nekā divas e-grāmatas. Ja savlaicīgi bibliotēkā nav atdotas visas izsniegtās grāmatas, e-gramatu saņemšana nav iespējama.

 

 

 

 

REĢISTRĒŠANĀS

Reģistrēšanās notiek vietnē www.3td.lv, kur sākumlapas augšējā joslā jāizvēlas iespēja Reģistrēties.

SVARĪGI: Ja līdz šim lasītājam nav lietotājvārda un paroles e-kataloga izmantošanai, tad lasītājam jāvēršas savā bibliotēkā to saņemšanai!

 

 

 

Paroles atjaunināšana

Gadījumā, ja lietotājs ir aizmirsis savu paroli, var tikt izmantota paroles atgādināšanas funkcija. Sadaļā Ienākt jānospiež uz saites Aizmirsu paroli, tad jānorāda „3td e-GRĀMATU bibliotēkā” reģistrētā lietotāja e-pasta adrese un jānospiež uz pogas Atjaunināt paroli

 

 

 

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar savu bibliotēku.

Sīkāka informācija par e-grāmatu bibliotēku pieejama www.3td.lv.

 

Lietošanas noteikumi

 

Preses relīze

Tagi: Alūksnes bibliotēka, 3td e-GRĀMATU bibliotēka, 2019