Līdz ar straujajām temperatūras un laika apstākļu maiņām ir pienācis arī gripas laiks. Ja cilvēks ievēro veselīgā dzīvesveida principus, izredzes nesaslimt palielinās.
Veselīga dzīvesveida ieteikumi pārsvarā visiem ir zināmi, gadu gaitā mainās vien atsevišķas nianses, kas balstītas uz jaunatklātiem faktiem.
Veselīgs dzīvesveids ir pamats labai pašsajūtai un sasniegumiem darbā, mācībās un sportā. Tas nodrošina pilnvērtīgu organisma attīstību un labu izskatu, dod vairāk enerģijas un pasargā no slimībām.

 

Ja gribi uzzināt kā uzturēt možu garu un stipru veselību, apmeklē Alūksnes pilsētas bibliotēkas abonementu, jo te ir apskatāma izstāde „Sveiks un vesels arī ziemā!”
 
 
 Veselīgs cilvēks ir skaists cilvēks, liecina 20.-30. gadu Latvijas preses izdevumos atrodamie veselīga dzīvesveida ieteikumi. "Kopjot un glabājot veselību, mēs kopjam un glabājam skaistumu. Veselīga ģīmja krāsa, dabīgi sārti vaigi, spožas priecīgas acis, smaidošas sārtas lūpas, balti veselīgi zobi, vingrs, lokans, spēcīgs stāvs (ne pārāk tauks, ne pārāk liess!), elastīga, tīra āda, labs gara stāvoklis - ir galvenās skaistuma pazīmes," raksta žurnāls Zeltene 1928. gadā.