Lauvu klubs „Alūksne”, sadarbībā ar Lauvu kluba biedriem Sundbibergā, Zviedrijā, trešdien, 8.jūnijā Alūksnes pilsētas bibliotēkai pasniedza dāvinājumu- 23 grāmatas un galda spēles kopsummā par 309,80 eiro.

Apmeklējot bibliotēku, dāvinājumu pasniedza Alūksnes Lauvu kluba prezidents Modris Lazdekalns un kluba pārstāvji Guntārs Bērziņš, Ivars Vecāns un Viktors Melecis.
 
Alūksnes pilsētas bibliotēkas direktore Iveta Ozoliņa: „Esam ļoti gandarīti un pateicīgi Lauvu kluba biedriem Alūksnē un Sundbibergā par šo dāvinājumu! Prieks, ka Lauvu kluba biedri uzklausīja bibliotēkas darbinieku vēlmes, un nu mēs bibliotēkas krājumu varam papildināt ar vērtīgiem izdevumiem, kas līdz šim nebija atrodami nevienā no Alūksnes novada bibliotēkām”.
 
Dāvinātajā grāmatu kolekcijā atrodami tādi vērtīgi izdevumi kā J.Stradiņa grāmata „Zinātnes un augstskolu sākotne Latvijā ”, „Integrētā mārketinga komunikācija”, „Psiholoģijas vēsture”, „Rokasgrāmata bioloģijā”, „Latvijas vieglatlētikas vēsture 1897.- 1944.”, grāmatas angļu un vācu valodas apguvei, izdevuma „Latvijas viduslaiku pilis” 9.sējums u.c. Aizmirsti nav arī jaunākās paaudzes lasītāji- viņi varēs iepazīties ar grāmatu „Pasaules atlants bērniem”, I.Zanderes grāmatu „Lupatiņu rīts”, kuru papildina arī CD un DVD, un virkni klausāmgrāmatu CD formātā. Iepazīt savu dzimto zemi palīdzēs galda spēle „Iepazīsti Latviju. Personības”.
 
Aicinām apmeklēt bibliotēku un iepazīties ar dāvinājumiem!
 

Tagi: Alūksnes bibliotēka, 2016, Lauvu kluba dāvinājums