Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau septīto gadu organizē akciju „Labo darbu nedēļa” - nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus.

„Labo darbu nedēļa 2015” ievada gatavošanos Latvijas valsts simtgadei un tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju.
„Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.
Arī Alūksnes novada vidusskolas 5.,10.,11.klases skolēni sadarbībā ar Alūksnes pilsētas bibliotēku 17.oktobrī piedalījās šajā akcijā- uzkopa novadnieku, kultūras un izglītības darbinieku atdusas vietas Alūksnes Lielajos kapos. Skolēni apzināja dzejnieces Skaidrītes Kaldupes, skolotāju Aleksandra un Jēkaba Berkuļu, MZ redaktores, literātes Annas Celmiņas, grafiķes Dzidras Ezergailes​​ un viņas vīra dzejnieka Vidara Balta, mākslinieka ​Jūlija Krastiņa, tēlnieces Lilijas Līces, rakstnieka Valentīna Pelēča devumu sabiedrībai.

Tagi: Alūksnes bibliotēka, Labo darbu nedēļa, 2015