Jau trešo gadu Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Alūksnes Bērnu un jauniešu centru un Izglītības pārvaldi aicina jauniešus, fotomākslas entuziastus piedalīties fotogrāfiju konkursā „Mans Alūksnes novads”. Savus darbus tam var iesniegt līdz 1. oktobrim.

Konkursā arī šogad pašvaldība aicina piedalīties jaunus cilvēkus vecumā līdz 30 gadiem, iesniedzot fotogrāfijas, kas no jauniešu skatupunkta raksturotu Alūksnes novadu. Fotoattēliem jāaptver kāda no tēmām: novada kultūrvēsturiskie objekti, novads dažādos gadalaikos, tūrisms, aktīvā atpūta un sports Alūksnes novadā un novada kultūras, sporta un izklaides pasākumi. Konkursa dalībnieki fotoattēlos drīkst atspoguļot arī inscenētus notikumus, bet jāņem gan vērā tas, ka fotogrāfijas nedrīkst būt vecākas par 2012. gada 1. oktobri.

Iesniegtos piedāvājumus vērtēs komisija un labāko darbu autori saņems naudas balvas. 30 labākās fotogrāfijas, ko izvēlēsies žūrija, būs apskatāmas izstādē. Par labākajiem atzītos fotoattēlus pašvaldība lietos prezentācijas materiālu veidošanai, tā atainojot jauniešu skatījumu uz Alūksnes novadu.

Ar konkursa nolikumu aicinām iepazīties www.aluksne.lv sadaļā „Konkursi” un www.abjc.lv.